Beterböcek Beterböcek’ten yeni fragman

Tim Burton’ın 1988 tarihli doğaüstü komedi filmi “Beterböcek”in (Beetlejuice) devam filmi “Beterböcek Beterböcek”in (Beetlejuice Beetlejuice) yeni fragmanı ve karakter posterleri yayınlandı.

Orijinal kadroda Beterböcek karakteriyle hatırlanan Michael Keaton rolüne geri dönerken; Winona Ryder Lydia Deetz’e ve Catherine O’Hara ise Delia Deetz rolüne yeniden canlandırıyor. Devam filminde kadroya Monica Bellucci, Jenna Ortega, Willem Dafoe ve Justin Theroux gibi yeni isimler eklendi.

Devam filmi Gough, Millar ve Seth Grahame-Smith’in hikâyesinden Alfred Gough ve Miles Millar tarafından senaryolaştırıldı.

Türkiye’deki dağıtımını TME Films’in üstlendiği “Beterböcek Beterböcek”, 6 Eylül’de vizyonda olacak.

Filmin konusu şöyle:

Beklenmedik bir aile trajedisinin ardından, Deetz ailesinin üç nesli Winter River’daki evlerine geri döner. Betertböcek’in hâlâ peşini bırakmadığı Lydia’nın hayatı, asi genç kızı Astrid’in tavan arasındaki gizemli kasaba maketini keşfetmesi ve Öbür Dünya’ya açılan kapının kazara açılmasıyla altüst olur. Her iki âlemde de sorunlar baş gösterirken, birinin Beterböcek’in adını üç kez söylemesi ve yaramaz iblisin kendi tarzı karmaşayı ortaya çıkarmak için geri dönmesi artık an meselesidir.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir